Magic Kinder: Ücretsiz Oyunlar

Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 564.5 MB
  • Version 5.3.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Ferrero Trading Lux S.A.
Magic Kinder: Ücretsiz Oyunlar, çocuklarınızın hayal dünyalarına yönelik içerikleri barındırıyor.

IOS işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indireceğiniz Magic Kinder: Ücretsiz Oyunlar mobil uygulamasında çocuklarınızın hayal dünyasını genişletmek amacıyla özel tasarlanmış bir çok oyun yer alıyor. Magic Kinder mobil uygulaması ebeveynlerin istekleri doğrultusunda geliştirilmiş olan başarılı bir uygulamadır. 

Çocuklarınızın kişisel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla geliştirilmiş olan Magic Kinder oyunları içerisinde çocuklarınız vakit geçirirken çok eğlenecekler. 3 yaşındaki çocuğunuza uygun eğlenceli oyunlar veya 4 yaşındaki kız çocuğunuz için eğitici oyunlar ya da 5 yaşındaki erkek çocuğunuz için yeni oyunlar mı arıyorsunuz? 

Magic Kinder uygulaması içerisindeki oyunlar tam da aradığınız içeriklere sahip bir uygulamadır. Eğlenceli, hoşça vakit geçirten ve eğitici videolar çocukları hem güldürüyor hem de eğlendiriyor. Ülkelere ve tarihe bağlı olarak en tanınmış kahramanlardan bazılarını içeren oyunları ve etkinlikleri Magic Kinder'da bulabilirsiniz. Böylelikle çocuklarınız bazı ögeleri oyun içerisinde daha sağlıklı bir şekilde öğrenebilirler. Birbirinden özel içerikler arasında çocuklarınız eğlenirken sizde onlar ile birlikte eğlenebilirsiniz. 

Magic Kinder: Ücretsiz Oyunlar indir
DİĞER SÜRÜMLER